Pozycjonowanie strony firmowej

Świadczysz usługi na lokalnym rynku? My pozycjonujemy regionalnie!

Mądrze zaplanowana kampania marketingowa to połowa sukcesu. Jeżeli obszarem Twoich działań jest określony region, to nie ma sensu pozycjonować się w ogólnopolskich wynikach wyszukiwania. Przemawia za tym dosłownie wszystko: Niższe koszty reklamy, krótszy okres czekania na efekty naszej pracy oraz precyzyjnie dobrany rynek docelowy.

Firmom z którymi współpracujemy proponujemy pozycjonowanie regionalne. Wspólnie wybierzemy najpopularniejsze frazy wpisywane w wyszukiwarce dotyczące Twoich usług i miasta w jakich chciałbyś się promować. Nie ma w tym zakresie żadnych ograniczeń, a i koszty takiego  pozycjonowania będą dużo niższe.

Przedstawiamy trzy przykładowe pakiety pozycjonowania regionalnego. Nie jest to oferta lecz informacja. Do każdego klienta wycenę przygotowujemy indywidualnie.

FREE TRIAL

0 zł

Określamy cele, dokonujemy wyceny, ustalamy budżet i narzędzia które wykorzystamy.

Dobór fraz do pozycjonowania w wyszukiwarce

Sprawdzimy które słowa kluczowe z Twojej branży są najbardziej popularne.

Wybór regionu: miasta, województwa w którym chcesz się pozycjonować

Geolokalizacja to obecnie "konik" Google. Wyniki wyszukiwania są przedstawiane ściśle według położenia osoby która szuka. Oznacza to, że osoby z Oławy, czy Wrocławia otrzymają inne wyniki wyszukiwania wpisując np. frazę "taxi".

Przewidujemy potencjalny czas oczekiwania na efekty naszych działań

Pozycjonowanie to proces często długotrwały i nieprzewidywalny. Jesteśmy jednak w stanie w przybliżeniu oszacować czas oczekiwania na efekty naszej pracy. Zwykle pierwsze odczuwalne zmiany zobaczysz już po tygodniu naszej współpracy.

Planujemy wspólnie z Tobą maksymalny budżet w obrębie którego działamy.

Każdą frazę wyceniamy osobno. Zwykle pozycjonujemy regionalnie na kilka bądź kilkanaście fraz. Suma tworzy budżet który nigdy nie zostanie przekroczony. Za daną frazę zapłacisz w momencie pojawienia się Twojej strony w wynikach wyszukiwania na pierwszej stronie wyników. Oczywiście po obustronnych uzgodnieniach budżet możemy zmniejszyć bądź odpowiednio zmniejszyć.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.

Mamy świadomość, że wielu osobom usługa pozycjonowania jest obca i nie do końca ufają naszym działaniom. My nie mamy nic do ukrycia. Chętnie spotkamy się z Państwem i na żywo wytłumaczymy cały proces i przedstawimy naszą wizję rozwoju Państwa firmy. Zapraszamy do kontaktu.

CZĘŚCIOWO

499 zł

Popularne frazy regionalne dzięki którym dotrzesz do znacznej części klientów.

Dobór fraz do pozycjonowania w wyszukiwarce

Po przeprowadzeniu audytu Twojej strony zaoferujemy Ci listę słów kluczowych, na które warto pozycjonować Twoją stronę. Po tych frazach Twoi klienci trafią na stronę Twojej firmy.

Wybór regionu: miasta, województwa w którym chcesz się pozycjonować

Określimy obszar geograficzny na którym chcesz świadczyć Twoje usługi. Dotrzemy dzięki temu tylko do naprawdę zainteresowanych odbiorców reklamy.

Przewidujemy potencjalny czas oczekiwania na efekty naszych działań

Skuteczne pozycjonowanie wymaga poświęcenia czasu. Jest to proces, który w zasadzie nigdy się nie kończy. Pierwsze efekty naszych działań dostrzeżesz już po kilku dniach.

Zaplanujemy wspólnie maksymalny budżet w obrębie którego działamy.

Razem ustalimy miesięczny budżet który chcesz przeznaczyć na naszą pracę. Zapłacisz nam tylko za wyniki.

Po naszej stronie jest audyt i optymalizacja Twojej strony

Przeanalizujemy optymalizację strony pod kątem wyświetlania jej w wyszukiwarce oraz dostępności dla użytkownika. Dokonamy niezbędnych zmian abyś zyskał jak najwięcej.

Zamontujemy na Twojej stronie statystki które będą mierzyły ruch.

Od teraz będziesz mógł monitorować ruch na Twojej stronie. Pokażemy Ci na co zwrócić uwagę, a sami sprawimy abyś obserwował stały wzrost wejść.

Twoją stronę umieścimy na mapkach Google

Ważny element który jest często pomijany. Dodanie do mapek Google wpływa znacząco na pozycjonowanie Twojej strony.

W panelu do którego otrzymasz dostęp będziesz mógł śledzić na bieżąco efekty naszego pozycjonowania.

Pozycjonowanie jest mierzalne. W panelu SEO będziesz mógł śledzić pozycje Twojej strony na wybrane frazy oraz monitorować swój budżet.

Jesteśmy dla Ciebie 24x7

W każdej chwili możesz się z nami skontaktować. Czekamy na Twoją wiadomość e-mail bądź na telefon z wytycznymi.

Współpracujemy w oparciu o umowę na 12 miesięcy.

Pozycjonowanie wymaga niekiedy sporych nakładów czasu i naszej pracy. Zatem minimalny czas współpracy jaki preferujemy wynosi 12 miesięcy. Wiemy, że będziesz zadowolony ze współpracy i bez wahania przedłużysz ją na dalszy okres. Rozliczenie według Faktury Vat.

FULL

1200 zł

Pozycjonowanie na wszystkie wartościowe frazy. Docieramy do wszystkich klientów z Twojego obszaru.

Dobór fraz do pozycjonowania w wyszukiwarce

Wspólnie dobierzemy najlepsze słowa kluczowe, które najlepiej zaprezentują Twoją firmę. Gwarantujemy, że wtedy pozycjonowanie przyniesie Ci więcej nowych klientów.

Wybór regionu: miasta, województwa w którym chcesz się pozycjonować

Określimy zasięg regionalny naszych działań. Skieruj swoją ofertę do osób z regionu na terenie którego,, chcesz świadczyć swoje usługi czy sprzedawać towary.

Przewidujemy potencjalny czas oczekiwania na efekty naszych działań

Zdiagnozujemy potencjalny okres oczekiwania na efekty naszych prac. Zawsze jest to sprawa indywidualna.

Zaplanujemy wspólnie maksymalny budżet w obrębie którego działamy.

Ustalenie maksymalnego budżetu to punkt wyjścia w naszej pracy. Musi się Tobie opłacać i musisz wiedzieć za co nam płacisz.

Po naszej stronie jest audyt i optymalizacja Twojej strony

Audyt Twojej strony jest zawarty w naszej umowie. To punkt wyjścia przy współpracy z Tobą. Następnie wprowadzamy niezbędne zmiany optymalizacyjne i bierzemy się za pozycjonowanie.

Zamontujemy na Twojej stronie statystyki które będą mierzyły ruch.

Twoja strona zostanie podpięta do statystyk Google Analytics. Będziesz mógł sprawdzać ruch jaki ma miejsce na Twojej stronie.

Twoją stronę umieścimy na mapkach Google

Dodamy Twoją stronę do Google Maps. Będziesz dobrze widoczny i rozpoznawalny w regionie.

Zadbamy o wizerunek Twojej firmy w Social Media

Zrobimy oraz poprowadzimy dla Ciebie profil firmowy w portalach społecznościowych takich jak Facebook, czy Google Plus.

Twoja strona zostanie dodana do najlepszych katalogów firm

Nasze działania obejmują również dodanie Twojej firmy do najlepszych katalogów firm. Poprawi to również Twoją widoczność w Internecie.

Twoja strona poprzez marketing szeptany znajdzie poklask na forach i blogach branżowych

Zaprezentujemy Twoje usługi i produkty w profesjonalny sposób na forach i blogach branżowych. Pokażesz się w naprawdę dobrym świetle.

W panelu do którego otrzymasz dostęp będziesz mógł śledzić na bieżąco efekty naszego pozycjonowania.

W każdej chwili możesz sprawdzić pozycję fraz które pozycjonujemy dla Ciebie. Oprócz tego na bieżąco możesz śledzić wydatki z tym związane.

Jesteśmy dla Ciebie 24x7

Kontaktuj się z nami w ważnych sprawa przez całą dobę, przez cały tydzień. Czekamy na Twoje sugestie i spostrzeżenia.

Przedstawione ceny są kwotami netto i dotyczą miesięcznego rozliczenia naszej pracy.

Jakie pytania zadawane są nam najczęściej?

Czy muszę mieć wiedzę z zakresu pozycjonowania?

Oczywiście że nie. Każdy specjalizuje się w czymś innym. Ty znasz się na prowadzeniu swojego biznesu. Pod naszymi skrzydłami Twoja strona będzie bezpieczna. Będziemy Cię informować na jakim etapie prac promocyjnych się znajdujemy.

Co muszę zrobić ze swojej strony gdy zdecyduję się na współpracę?

My od naszych klientów wymagamy otrzymania dostępu do strony. Aby dobrze przeprowadzić proces optymalizacji niezbędne jest wprowadzenie zmian na stronie. Na tym Twój udział się kończy. Cały proces pozycjonowania ma miejsce poza Twoją stroną. Ty tylko monitorujesz efekty.

Jestem trochę nieufny. Jak mogę mierzyć wyniki pozycjonowania mojej strony?

Doskonale Cię rozumiemy. My nie mamy nic do ukrycia i działamy całkowicie fair. Otrzymasz od nas dostęp do swojego konta w systemie monitorującym pozycje, do którego w każdej chwili możesz się zalogować i sprawdzać pozycje strony. Po zalogowaniu do systemu zobaczysz listę słów które pozycjonujemy, aktualne pozycje dzienne oraz kwotę do zapłaty. Koszty ponosisz tylko wówczas gdy pozycja Twojej strony jest na pierwszej stronie wyników wyszukiwania (Top 10). Gdy się tam nie znajduje nie płacisz nic.

Co takiego jest dobrego w pozycjonowaniu regionalnym? Czemu akurat taka forma promocji?

Pozycjonowanie regionalne w stosunku do pozycjonowania ogólnokrajowego jest tańsze o około 70%. Jeżeli obszarem Twoich usług są osoby z danego miasta to nie ma sensu pozycjonować się na całą Polskę. (Oczywiście, jeżeli Twoja firma się rozwinie i będziesz chciał zwiększyć zasięg swojej oferty poszerzymy również zakres pozycjonowania.) Pomożemy Ci dotrzeć do osób które naprawdę staną się Twoimi potencjalnymi klientami.

Jakie korzyści finansowe przyniesie mi pozycjonowanie?

Trudne pytanie na które nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Natomiast fakty mówią same za siebie. Większość z nas jak szuka produktów czy usług to szuka ich w wyszukiwarce. Jeżeli Twoja strona będzie wysoko w wynikach, to szansa że Twój klient Cie odnajdzie wzrasta niebagatelnie. Z naszego doświadczenia wiemy, że wysokie pozycje stron naszych klientów przełożyły się na wzrost liczby zapytań/ obrotów nawet do kilkuset procent. Nie ma się co dziwić. Są branże, których głównym źródłem pozyskiwania klientów jest właśnie wyszukiwarka internetowa.

Czy umowa jest niezbędna przy nawiązaniu z nami współpracy?

Tak, jest konieczna. Znaczną część naszej pracy wykonujemy na początku. Robimy audyt, dokonujemy optymalizacji aby wreszcie zacząć pozycjonować Twoją stronę. W tym okresie nie będziesz ponosił żadnych kosztów. My chcemy się w ten sposób zabezpieczyć aby mieć gwarancję zapłaty za nasze działania. Jesteśmy przekonani do jakości naszych usług, zatem jesteśmy pewnie że będziesz zadowolony. Umowa jest jasna, zrozumiała i nie zawiera żadnych kruczków. Działamy w oparciu o jasne i zrozumiałe dla obu stron reguły.

Losowe opinie firm, które z nami współpracują: