Email Marketing

Pozycjonowanie sklepu internetowego

Wyszukiwarka co raz serwuje nam wiele zmian algorytmu. Ważne jest umiejętne dostosowanie się do panujących zmian, doświadczenie, dobre narzędzia. To wszystko zapewni stabilne wyniki i wzrost pozycji. Nasze działania pozycjonowania sklepu zapewnią kompleksowe podejście do tematu, gwarantując stabilny wzrost pozycji i rosnące wyniki sprzedaży.

Najwyższa jakość ruchu

Konwersja z takiego pozycjonowania jest najlepsza. Możesz liczyć zatem na odczuwalny przyrost sprzedaży nawet o kilkaset procent.

Działamy kompleksowo

Pozycjonowanie w tym modelu to najbardziej efektywny sposób na stabilny rozwój Twojego sklepu. Pozycjonujemy wszystkie produkty, a nie tylko wybrane. Zapewniamy, że tak przemyślanej promocji Twoja konkurencja jeszcze nie prowadzi.

Działamy w oparciu o jasne reguły i krótką umowę

Dla nowych klientów proponujemy umowę na pozycjonowanie sklepu na okres 6 miesięcy. Jesteśmy pewni, że tyle wystarczy abyś przekonał się do naszego modelu rozliczeń i do efektów naszych działań. Umowa jest prosta,  zasady współpracy przejrzyste. 

Pozycjonowanie wszystkich produktów

Sklepy pozycjonujemy w oparciu o efektywny model pozycjonowania całościowego. Promowane będą wszystkie produkty które masz w ofercie wraz z kategoriami. W ten sposób zyskasz w pełni świadomych klientów, którzy naprawdę będą zainteresowani Twoim asortymentem. Ryzyko wejścia osoby przypadkowej jest bardzo znikome.

Gwarancja stabilności uzyskanych efektów

Sposób pozycjonowania opłacalny dla Ciebie, który nie wiąże się z żadnym ryzykiem. Nie podpisujemy umowy na wprowadzenie Twojej strony na określone słowa kluczowe do TOP 10. Całościowo pozycjonujemy Twoją stronę, która kompleksowo podnosi się w wynikach na wszystkie frazy.

 

Jakość ruchu mierzona w Google Analytics

Przy pomocy statystyk Google Analytics mierzymy wielkość i jakość ruchu, który dociera na Twoją stronę z organicznych wyników wyszukiwania. Jesteśmy więc w stanie precyzyjnie określić liczbę osób odwiedzających Twój sklep. I tylko za takich będziemy się rozliczać.