Pasja, która przerodziła się w sposób na życie

Od 2003 roku samorealizujemy się w marketingu internetowym. Od 2010 roku jest to nasz wyłączny sposób na udane życie zawodowe.

"Wiele rzeczy małych stało się wielkimi, tylko dzięki odpowiedniej reklamie."

Mark Twain

Nasza praca jest naszym hobby. Na bieżąco monitorujemy zmieniające się trendy w branży internetowej i sami umiejętnie dostosowujemy się do tych zmian. W naszej pracy korzystamy z aktualnej wiedzy i nowoczesnych narzędzi do pozycjonowania. Jesteśmy dzięki temu skuteczni, a nasi klienci są zadowoleni z efektów.

 

Każde zlecenie jest dla nas wyzwaniem i celem samym w sobie. Przyjemność sprawia nam widok rosnących pozycji strony naszego klienta, który w tyle zostawia swoją konkurencję. Bycie w czołówce jest niezwykle ważne, gdyż daje możliwość narzucania swoich reguł innym i jest jednym z elementów przewagi konkurencyjnej.

 

 

Pozycjonujemy na chwilę obecną wiele setek fraz. Oprócz tego zajmujemy się również realizacją innych obszarów marketingu internetowego, jak kampanie CPC, czy kreowanie wizerunku firm w Social Mediach.

 

 

Wiemy, że efektem naszych działań powinien być usatysfakcjonowany klient. Pozycjonowanie powinno być dla niego inwestycją, która znacząco wpłynie na wzrost liczby klientów i tym samym na wzrost zysków. Zapewniamy, że ten sposób myślenia jest skuteczny. Obserwujemy to w rosnącej liczbie zadowolonych klientów którzy polecają nasze usługi znajomym.

 

3

lata w SEO

1000

pozycjonowanych fraz

70

audytów

90

klientów

50

kampanii CPC

90

audytów stron

N A S Z A  M I S J A

Budować pozytywny wizerunek klienta oraz tworzyć przewagę konkurencyjną w oparciu o sprawdzone rozwiązania. Efektywnie realizować ustalone cele.