Web Development Services

Audyt strony - optymalizacja pod kątem SEO

Dobrze przeprowadzony audyt Twojej strony wpłynie na lepsze efekty pozycjonowania i lepszy odbiór przez Twoich klientów.

Właściwa optymalizacja i dobrze przeprowadzony proces pozycjonowania zwiększy Twoją konwersję. Wiemy to z doświadczenia.

Bądź bardziej widoczny

W naszych działaniach duży nacisk kładziemy na fachowo przeprowadzoną optymalizację strony. Wiemy jak bardzo jest to ważne z punktu widzenia widoczności w wyszukiwarce i samego procesu pozycjonowania.

Funkcjonalność która ułatwia poruszanie się

Dobrze zoptymalizowana strona ułatwia poruszanie się. Przygotujemy Twoją stronę aby poruszanie po niej nie sprawiało problemów. Również ważna jest jej responsywność, czyli przystosowanie do urządzeń mobilnych.

Proste poruszanie się

Sprawdzamy pod kątem SEO jakość linków wewnętrznych oraz linków przychodzących. Jest to najważniejszy element wpływający na pozycjonowanie Twojej strony.

Użytkownik który wejdzie na Twoją stronę musi umieć się po niej poruszać. Każda strona robiona jest według jakiejś koncepcji. Często zdarza się, że ta koncepcja przyćmiewa sam odbiór strony przez użytkowników. My spojrzymy na to subiektywnym okiem i zasugerujemy wymagane zmiany.


Nasze doświadczenie w optymalizacji wielu stron pokazało nam, jak czasem niewielka zmiana poprawia całościowy odbiór strony. Nie trzeba dodawać, że przyczynia się również do wzrostu liczby odwiedzin i wzrostu konwersji.

Nasz audyt pokaże Ci błędy, które umknęły podczas tworzenia strony, a z punktu pozycjonowania są kluczowe. Pomożemy również dopasować stronę pod kątem wyszukiwarki oraz dobrego poruszania się po niej.

 

Wprowadzone przez nas zmiany zaowocują lepszymi i stabilnymi pozycjami Twojego sklepu czy strony firmowej. Zaufaj specjalistom, którzy wiedzą jak skutecznie zadbać o Twoją stronę.